HARTIGE CUSTOMS świadczy usługi serwisowe samochodów marki BMW i MINI przy zachowaniu najwyższych standardów i dbałości o jakość. Korzystając z naszych usług klient ma gwarancje, że wszystkie czynności zostaną wykonane na poziomie porównywalnym lub lepszym niż w ASO, ale w niższej cenie niż w ASO.

Oferujemy między innymi: kodowanie, programowanie, doposażanie aut w gadżety, w które można wyposażyć samochód kupując go w salonie. Dysponujemy licencjonowanym oprogramowaniem oraz sprzętem do kompleksowej aktualizacji elektroniki w aucie.

Współczesne modele BMW mają wiele ukrytych opcji, które pomimo, że nie zostały zamówione w salonie przy okazji kupna danego egzemplarza to można je aktywować po zainstalowaniu odpowiednich podzespołów. Niektóre z nich można włączyć już przy pomocy samego kodowania. Jesteśmy w stanie doposażyć samochód we wszystkie opcje, które były dostępne dla tego modelu w salonie. Pomożemy również w doborze odpowiednich części nowych lub używanych.

Zgodnie z naszą filozofią pracy, auta, które są wcześniej umówione przez telefon lub formularz kontaktowy od razu wjeżdżają na podnośnik i są naprawiane. Nie trzymamy samochodów klientów niepotrzebnie na placu. Wszystkie przejmowane przez nas auta są naprawiane od razu. Czynności serwisowe wykonujemy profesjonalnie z zachowaniem staranności. Na bieżąco informujemy klienta o kosztach oraz o możliwości odbioru samochodu, kiedy naprawa zostanie zakończona.

Najciekawsze elementy wyposażenia, które możemy zamontować w Twoim samochodzie to między innymi: CIC, NBT, NBT EVO (ID5 na ID6). Możemy też doposażyć auta serii F od 09.2011 w tryb ECO PRO. Oferujemy również wymianę licznika na 6WA/6WB. Aktywujemy takiej usługi jak BMW Apps, a także Internet i Live. Jesteśmy w stanie doposażyć auto w lampy xenonowe lub LED-owe, także adaptacyjne. Przeprowadzamy konwersje samochodów sprowadzonych z USA dostosowujące je pod standardy europejskie. Zajmujemy się także dopisywaniem oraz kodowaniem skrzyń 6HP i 8HP. Oprócz tego dorabiamy klucze do modeli z serii E od 2005 roku oraz do wszystkich BMW z serii F. Zajmujemy się również doposażeniem aut w nawigację: CCC, CIC, NBT i NBT EVO. Oferujemy też chiptuning aut oraz skrzyń biegów 6/8HP.

Przyjeżdża do nas wielu klientów na poprawki po innych warsztatach. W przypadkach niefachowo wykonanej pracy jesteśmy w stanie przywrócić zniszczonemu autu dawną świetność wymieniając: porysowane listwy, zniszczone wyświetlacze, ułamane obudowy czy nieprawidłowo podpięte przewody. Aby uniknąć tego typu problemów zachęcamy do naprawiania czy doposażania auta u nas. Usługi HARTIGE CUSTOMS to oszczędność czasu i pieniędzy, które w przypadku nieprofesjonalnego wykonania prac trzeba będzie wydać jeszcze raz na poprawki. My wszystkie czynności serwisowe wykonujemy na najwyższym poziomie.