HARTIGE CUSTOMS powstała jako firma zajmująca się wyłącznie tuningiem samochodów BMW oraz MINI, ze względu na naszą pasję do tych obydwu marek. Jesteśmy częscią Hartige Group do której również należała firma BMWLAB.

Prowadzimy wynajem samochodów marki premium, oraz dodaliśmy do swoich usług likwidacje szkód komunikacyjnych. Mamy samochody zastępcze w razie potrzeby.

Wykonujemy naprawy elektroniki, wymieniamy sterowniki, a także doposażamy auta w dodatkowe opcje wyposażenia. Zajmujemy się również serwisem mechanicznym oraz chiptuningiem. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przerobić wszystko w każdym modelu MINI i BMW. Nasz serwis znajduje się w dogodnej okolicy na warszawskim Mokotowie.

Działamy na nowoczesnym sprzęcie i używamy tylko najnowszych rozwiązań w zakresie chipowania samochodów. Na życzenie klientów usuwamy z softu DPF, FAP, SL i tp. W wiekszości sterowników możemy dodać tzw. popcorn, small burble, albo high bass przy odpalaniu silnika. Przerabiamy układy wydechowe oraz modernizujemy silniki pod wyższe osiągi.

Współpracujemy z wieloma warsztatami w Warszawie. Jesteśmy partnerem serwisów autoryzowanych takich jak: Bawaria Motors, Inchcape Warszawa, Auto FUS oraz BMW AG.  

Wszystko co trzeba, to przyjechać do nas i sprawdzić jak to wszystko działa. Zapraszamy..