Doposażenie BMW G30 w Surround View


Na prośbę klienta doposażyliśmy jego BMW Serii 5 G30 w kamery Surround View. System ten wykorzystuje kamery zamontowane po każdej stronie auta wyświetlając rzut samochodu w wizualizacji 3D, który można zobaczyć na centralnym ekranie deski rozdzielczej. Dzięki temu możemy obracać autem na monitorze w dowolny sposób sprawdzając jak daleko mamy do danej przeszkody, co znacznie ułatwia parkowanie w ciasnych miejscach.

Oprócz systemu kamer w aucie zamontowaliśmy również ACC (Active Cruise Control), czyli aktywny tempomat. System ten nie tylko pozwala kierowcy utrzymywać stałą prędkość auta bez konieczności wciskania gazu, ale również między innymi utrzymuje zadaną odległość od poprzedzającego samochodu.

Nasz serwis zainstalował w aucie jeszcze kamerę KAFAS 4, która umożliwiła doposażenie samochodu we wszystkie systemy wspomagające kierowcę podczas jazdy. Wkrótce klient planuje zlecić nam montaż 4-strefowej klimatyzacji oraz aktywnego zawieszenia, w którym kierowca może zmieniać charakterystykę tłumienia w zależności od preferencji.